Hľadáte schodisko, ktoré nebude rušiť interiér Vášho domova robustnou zámočnícku konštrukciou? Segmentové schody sú jednoduché i elegantné a ich konštrukcia je vzdušná a ľahká . Naša špeciálna chrbticové schodisko sa nesnaží ovládnuť priestor, ale vždy ho vhodne dopĺňa!

Základom chrbticového schodisko je nosná konštrukcia, na ktorej sú pripevnené masívne drevené nášľapy. Segmentové schody majú jednu obrovskú výhodu. Sú veľmi variabilný a vy si tak môžete navrhnúť akýkoľvek tvar schodiska . Vďaka tomu, že chrbticové schodisko ponúka množstvo prevedenie, ľahko sa prispôsobí možnostiam každého interiéru. Chrbticové schody Vám tak pomôžu ušetriť miesto pre ďalšie bytové prvky. Tento typ schodiska je ideálnym riešením pre rodinné domy a byty.

Chrbticový schodiska od EMPATE - to sú moderné schodisko za skvelú cenu . Prezrite si našu galériu chrbticových-modulových schodísk, vyberte si konkrétny dizajn, zadajte dopyt a my Vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Prípadne využite nášho návrhára a navrhnite si chrbticové schodisko presne podľa Vašich predstáv.

Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Galéria 4
Galéria 5
Galéria 6