Duotherm

1.Profil

Nemecký systém značky Schüco, 6-komorový so šírkou 82 mm a 3 tesneniami (MD) – zaručujúci zvýšenú energoúsporu, ideálny pre nízkoenergetické stavebníctvo, určený pre riešenia do pasívnych stavieb.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred

chybnou zmenou položenia kľučky; poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámanim.

3.Kľučka

Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením.

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v harmonickom šedom prevedení pre okná biele. Systém s 3 tesneniami.


5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmotygarantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb.


8.Parametre

Vynikajúci koeficient Uw = 0,77 W/m2K pri trojskle Ug = 0,5 W/m2K.

9.Záruka

Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov. Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!


10.Unikátne vlastnosti

3 tesnenia (systém MD) – zaručujúce lepšie tepelné a akustické parametre. Stredové tesnenie vytvára „suchú komoru“, potrebnú pre dodatočnú ochranu kovania pred vodou; tepelne lepené tesnenie – zaručujúce dodatočnú tesnosť a vplývajúce na väčšiu tepelnú a akustickú ochranu celého okna; 3 verzie tvaru krídel – jedinečný výber v triede okien so šírkou viac než 80 mm:

Sx: klasický rovný tvar (foto č. 1); Rx: originálny oblý tvar (foto č. 2); Cx: neobvyklý konkávny tvar (novinka) (foto č. 3).