Efektiv

1.Profil

Nemecký systém značky Brügmann, 5-komorový so šírkou 73 mm – zaručujúci zachovanie optimálnej funkčnosti, tepelných a akustických vlastností, ideálny pre jedno a viacrodinné stavby, pri ktorých sa hľadajú

solídne a značkové riešenia za výhodnú cenu.


2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred

chybnou zmenou položenia kľučky.

3.Kľučka

Hliníková kľučka – zaručujúca pohodlné a jednoduché otváranie/ zatváranie okien.

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v harmonickom šedom prevedení pre biele okná.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Dvojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb.

8.Parametre

Vynikajúci koeficient Uw = 1,2 W/m2K pri dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.

9.Záruka

Okná biele: 5 rokov, farebné okná 5 rokov.


10.Unikátne vlastnosti

zvýšená šírka profilov 73 mm – vplývajúca pozitívne na zlepšenie tepelných parametrov okna (foto č. 1); tepelne lepené tesnenie – zaručujúce dokonalú tesnosť a zvýšenie tepelnej a zvukovej ochrany celého okna; 6- komorové oblé krídlo – zvýšená energoúspora a originálny vzhľad v štandardnej cene; 2 verzie tvaru krídel:

Sx: klasický rovný tvar (foto č. 2); Rx: originálny oblý tvar (foto č. 3).