Euro 70

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau, 5-komorový so šírkou 70 mm – s predurčením do klasických a moderných stavieb pre zákazníkov, ktorí ocenia úsporu energie spojenú s komfortom a spokojnosťou na dlhé roky.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred

chybnou zmenou položenia kľučky; poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámaním.

3.Kľučka

Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením.

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v čiernej farbe.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmotygarantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť

skla.
6.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený  v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky (foto č. 1).

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb EUROCOLOR.

8.Parametre

Vynikajúci koeficient Uw = 1,2 W/m2K pri dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.

Jedinečný koeficient Uw = 0,94 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K.

9.Záruka

Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov. Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov! 

10.Unikátne vlastnosti

celá plocha rámu nachýlená pod uhlom – napomáhajúca prirodzený odtok vody; rám s výškou 68 mm a krídlo 60 mm ako aj vystuženie uzavreté v ráme zaručujúce vynikajúcu tuhosť a stabilitu celého okna; 2 verzie tvaru krídel:

Sx: klasický rovný tvar (foto č. 2); Rx: originálny oblý tvar (foto č. 3).