Zdvižno posuvné HST

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau alebo Schüco so špeciálnou stavbou – garantuje vyhotovenie veľkých konštrukcií, zväčšujúc obývací priestor spojený so širokým bezbariérovým prechodom na terasu, alebo do záhrady, ideálny pre klasické ako aj pre energoúsporné jedno a viacrodinné stavebníctvo.

2.Kovanie

Nemecké kovanie G-U alebo Siegenia-Aubi s funkčným štandardom vybavenia: špeciálny systém zdvižno-posuvný – zaručuje jednoduché a slobodné posúvanie aj veľmi ťažkých a veľkých krídel; integrované prvky s triedou odolnosti proti vypáčeniu WK-2 – garantujú ochranu pred vonkajším vlámaním; dokonale profilovaná štíhla kľučka – zaručuje minimálne vynaložené úsilie a komfort pri presúvaní aj tých najťažších dverí
(foto č. 1).

3.Prah

Podlahový prah a profil s prerušeným tepelným mostom – zaručuje najvyššiu tepelnú ochranu a pohodlný bezbariérový prechod (foto č. 2).

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt- zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb.

8.Parametre

Dokonalý koeficient Ud = 0,87 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K pre model ENERGO+.

9.Záruka

Dvere biele a farebné: 3 roky.
Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!

Podmienky v súlade so záručným listom.

10.Unikátne vlastnosti

ojedinelé architektonické riešenia – stabilná konštrukcia umožní vyhotovenie dvojkrídlových dverí do šírky 6 m a výšky 2,8 m; veľká sklenená plocha – zaručuje väčšie množstvo svetla a efektívne využitie slnečného žiarenia, potrebného k vyhriatiu interiéru; zakryté miesta fúgovania so špeciálnymi tieniacimi profilmi zárubne a lesklý vonkajší povrch profilov – zaručujú šľachetný vzhľad konštrukcie; rôzne varianty posúvania krídel – umožňujú vyhotovenie dverí prispôsobených individuálne do interiéru podľa potrieb zákazníka, dostupnésú už tiež z hmoty novej generácie RAU-FIPRO® (novinka) (foto č. 3).