Hľadáte bezpečné a esteticky zaujímavé schodisko ? Páči sa Vám, keď je konštrukcia schodov viditeľná a dokonale opracovaná ? Zdá sa Vám bočnicové schodisko príliš subtílne? Práve pre Vás je tu joklové schodisko !


jakel sa vďaka širokej škále svojich rozmerov postupne stáva stále obľúbenejším materiálom pre konštrukciu schodiska. Schody, ktorých základným stavebným prvkom je joklové konštrukcia, spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky na bezpečnosť a sú zároveň veľmi trvanlivé a estetické .


joklové schodiska od EMPA ponúka dokonalé opracovanie a je preto obzvlášť vhodné do reprezentatívnych komerčných vestibulov a do väčších priestorov rodinných domov, kde si vytvoria svoje vlastné dominantné postavenie.


Odporúčame joklové schodisko so sklenenými nášľapy v kombinácii s nerezom . Tento dizajn schodisko zaručene ozdobí a povznesie Váš interiér! Prezrite si našu galériu jeklových schodísk, vyberte si konkrétny dizajn, zadajte dopyt a my Vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Prípadne využite nášho návrhára a navrhnite si joklové schodisko presne podľa Vašich predstáv.

Galéria 1
Galéria 2