Hľadáte schodisko, ktoré bude reprezentovať Váš moderné alebo technický interiér ? Naše kazetová schodisko vynikajú technicky čistú konštrukcií so zmyslom pre detail - vďaka tomu nájdu uplatnenie vo všetkých moderných interiéroch!


V rámci konštrukcie kazetových schodov je každý schod tvorený samostatnými rámy . Tieto rámy sú potom upevňované na zábradlie schodiska a do obvodového muriva. Kazetové schody vyrábame pre ich exkluzivitu iba v nerezovom prevedení a výhradne so stupňami zo skla, alebo kvalitného kameňa (žuly, mramoru alebo technistone, viac viď katalóg nášľapov). Kazetové schody od nás budú po dlhé roky účelnú ozdobou a dominantným architektonickým prvkom Vášho interiéru.


Kazetové schodisko EMPATE - to je štýlová a jedinečná konštrukcia pre náročné ! Prezrite si našu galériu kazetových schodísk, vyberte si konkrétny dizajn, zadajte dopyt a my Vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Prípadne využite nášho návrhára a navrhnite si kazetové schodisko presne podľa Vašich predstáv.

Galéria 1
Galéria 2