Kľučky

V našej ponuke nájdete veľký výber príslušenstva, vrátane kľučiek rôznych tvarov a farieb, navrhnutých podľa najnovších trendov, ktoré dávajú jedinečný charakter oknám a ovplyvňujú komfort a bezpečnosť ich použitia.

Klučky s funkciou SecustikOdporúčajú sa najmä pre ľudí, ktorí sa chcú cítiť veľmi bezpečne vo vlastnom domove. Tieto typy doplnkov poskytujú dodatočnú ochranu proti pokusu o vypáčenie okná.

Nadčasová kľučka SwingTo je moderná línia kľučiek, ktorá dá každému oknu jedinečný vzhľad. Tento prvok sa odlišuje funkčnosťou a vysokou trvácnosťou. Ergonomický tvar kľučky zaručuje najvyšší komfort obsluhy.

Kľučky, gule, držadlá, samozatvárače, zatvárače do svetlíkovPríslušenstvo prispôsobené oknám a dverám rôznych tvarov a farieb, ktoré spĺňa tie najvyššie požiadavky týkajúce sa estetického hľadiska, jednoduchosti použitia a funkčnosti, v súlade s najnovšími trendmi, a to sa týka: rôznych druhov držadiel, dverových kľučiek a gúľ, samozatváračov do vchodových dverí s automatickou funkciou, špeciálnych zatváračov do svetlíkov, umožňujúcich ovládanie vysoko zamontovaného okna z úrovne užívateľa.