Novel

1.Profil

Nemecký systém značky Schüco, 5-komorový so šírkou 70 mm – s predurčením do klasických a moderných stavieb pre zákazníkov, ktorí ocenia úsporu energie spojenú s komfortom a spokojnosťou na dlhé roky.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred

chybnou zmenou položenia kľučky; poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámaním.

3.Kľučka

Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením.

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v harmonickom šedom prevedení pre okná biele.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmotygarantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.


7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb..


8.Parametre

Vynikajúci koeficient Uw = 1,2 W/m2K pri dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.

Jedinečný koeficient Uw = 0,93 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K.


9.Záruka

Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov. Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!


10.Unikátne vlastnosti

neobvyklá biela farba a lesk profilov ako aj šedé tesnenie – zvýrazňujúce vzhľad bielych okien; súbory skla s hrúbkou do 52 mm (pre krídlo Cx) - v spojení s veľmi dobrými parametrami profilov zaručujú vysokú redukciu nákladov na vykurovanie a znižujú tiež hladinu hluku; 3 verzie tvaru krídel:  Sx: klasický rovný tvar (foto č. 1);

Rx: originálny oblý tvar (foto č. 2);
Cx: neobvyklý konkávny tvar
(foto č. 3).