OPTI 70

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau, 5-komorový so šírkou 70 mm – zaručujúci zachovanie optimálnej funkčnosti, tepelných a akustických vlastností, ideálny pre jedno a viac rodinné stavby, pri ktorých sa hľadajú solídne a značkové riešenia za výhodnú cenu.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred chybnou polohou kľučky.

3.Kľučka

Hliníková kľučka – zaručujúca pohodlné a jednoduché otváranie/ zatváranie okien.

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v čiernej farbe.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.


6.Sklo

Dvojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť

vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely.

8.Parametre

Vynikajúci koeficient Uw = 1,2 W/m2K pri dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.

9.Záruka

Okná biele: 5 rokov.

Podmienky v súlade so záručným listom

10.Unikátne vlastnosti

nízka a úzka optika (rám - 62 mm a krídlo - 54 mm) – zaručujúca

väčšie množstvo svetla a efektívne využitie slnečného žiarenia potrebného pre vyhriatie miestnosti (foto č. 2); celá plocha rámu nachýlená pod uhlom – napomáhajúca prirodzený odtok vody (foto č. 1);tvar krídla: Sx: klasický rovný tvar (foto č. 3).