Geneo passiv

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau, 6-komorový profil Geneo® so šírkou 86 mm a 3 tesneniami (MD) z hmoty novej generácie RAU-FIPRO® na základ skleneného vlákna – zaručujúci najvyššiu energoúsporu, stabilitu a tuhosť, ideálny pre nízkoenergetické a pasívne stavby.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia: mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania; blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred

chybnou zmenou položenia kľučky; poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámaním.

3.Kľučka

Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením (foto č. 2).

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v harmonickej šedej farbe pre okná biele. Systém s 3 tesneniami.

5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmotygarantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vkladu a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb.

8.Parametre

Dokonalá koeficient Uw = 0,67 W/m2K pri trojskle Ug = 0,5 W/m2K.

9.Záruka

Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov.

Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!


10.Unikátne vlastnosti

ultramoderná hmota RAU-FIPRO® - s materiálovou rozšírenosťou o 50% nižšou než klasické PVC, zaručujúca vyššiu stabilitu a odolnosť na slnečné UV žiarenie. Okná určené do pasívnych domov, vlastniace certifikát. Inštitútu Pasívnych Domov v Darmstadt; patentované 3 tesnenia (systém MD) – zaručujúce lepšie tepelné, akustické parametre ako aj menší odpor v kľučke pri otváraní a zatváraní, čím sa zvyšuje pohodlie obsluhy. Špeciálne projektovaný tvar a konštrukcia stredového tesnenia vytvárajú „suchú komoru“, ktorá zaručuje dodatočnú ochranu kovania pred vodou; systém zosilnených komôr IVS – zaručuje dokonalú tuhosť profilov a bezpečnosť; priehradka KVS s dodatočným tesnením v krídle – eliminuje vznik tepelných mostíkov a stratu energie; systém Termomodul – vplýva na dosiahnutie dokonalých energoúsporných parametrov (foto č. 1); tvar krídla: Sx: klasický rovný tvar (foto č. 3).