PE 78 spolu okná aj dvere

1.Profil
Značkové a osvedčené hliníkové systémy firmy Ponzio – s predurčením do
 obchodných predajní a služieb (obchody, kancelárie), verejných zariadení (školy, škôlky, nemocnice, úrady), pre súkromných investorov (domy jedno a viacrodinné), zaručujúce vysoký úžitkový a estetický štandard.

2.Kovanie, kľučky, zámky, pánty a prahy

Značkové kovanie a zámky, ako aj elegantné dverové kľučky, pánty a prahy  zaručujú úžitkové funkcie, prispôsobené individuálnym požiadavkám, ponúkajú nadpriemerný komfort užívania, jednoduchosť použitia a estetický vzhľad, sú dostupné v mnohých variantoch, ako: sklopné okná, okná sklopnoroztvárané, dvere s kolieskovým zámkom, na jazyk a dodatočný zámok, dvere so závorou a dvoma rýglami, dvere s prahom, dvere bez prahu, zalícované dvere, harmonikové dvere, posuvné dvere, svetlíky, svetlíky ovládané elektricky, samozatvárače (foto č. 1, 2, 3).

3.Tesnenie

Vyhotovené z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou  na slnečné UV žiarenie, v čiernej farbe.

4.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

5.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

6.Použitie a účely

Široký rozsah použitia v spojení s funkčným kovaním umožňuje využitie hliníkových stolárskych výrobkov ako systémov:studené (okná a dvere): určené do vnútornej zástavby (okrem iného ľahké presklenia, deliace steny, vitríny, boxy, prechodné dvere vo vnútri stavby); teplé (okná a dvere): vybavené prerušeným tepelným mostom a určené do vonkajšej zástavby (okrem iného vitríny a dvere obchodov, schodiská, dvere v obchodných priestoroch a vo verejných budovách); posuvné (dvere) – riešenie pre všetkých, ktorí si cenia vysoký komfortobsluhy i priestor, v ktorom veľká plocha presklenia zaručuje jedinečnú atmosféru a prednosti, aké dáva prirodzené svetlo (okrem iného kancelárske priestory a jednorodinné domy); protipožiarne (dvere): ideálne v oblasti protipožiarnej ochrany tak v domoch súkromných investorov, ako aj vo verejných budovách, zaručujúskutočnú ochrannú bariéru pred živlom, akým je oheň (okrem iného vonkajšie a vnútorné protipožiarne bariéry); fasádové – zaručujú získanie zaujímavých architektonických tvarov a foriem fasády (okrem iného autosalóny, kancelárske budovy, školy, zimné záhrady).

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely (RAL 9016), hnedý (RAL 8019), strieborný ( RAL 9006b). Farebné verzie lakované a eloxované podľa palety farieb .

8.Záruka

Okná a dvere ALU: 3 roky.
Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!

Podmienky v súlade so záručným listom.

9.Unikátne vlastnosti

veľmi dobré statické vlastnosti profilov - zaručujú trvácnosť konštrukcie na dlhé roky; vysoká kvalita práškovaných vonkajších povrchov – zaručuje dlhoročnú odolnosť voči účinkom nepriaznivých poveternostných; možnosť vyhotovenia konštrukcií veľmi veľkých rozmerov – spĺňajú požiadavky návrhárov a investorov.