Plastové okná a dvere

 

Nákup okien to je investícia, od ktorej vo veľkej miere záleží kvalita života. Naše výrobky spájajú v sebe estetiku s prednosťami, ktoré  z nich činia  funkčné a trvácne výrobky. Zákazníci rozhodujúci sa pre naše okná, vyberajú značku s tradíciou, ktorá im zaručí úspory a dovolí sa pozrieť na svet zo širšej perspektívy.
 
Európsky štandard našich výrobkov potvrdzujú získané certifikáty a názory užívateľov. Ich funkčnosť a komfort, aký poskytujú, nachádzajú uznanie u zákazníkov z rôznych štátov.
 
Vďaka inovatívnemu sklu s funkčnými vlastnosťami Super Spacer, sa naše okná odlišujú vysokou tesnosťou a dlhou životnosťou. Pokročilá technológia účinne chránia pred chladom, hlukom a znižuje výskyt kondenzácie vodnej pary. 


Dbáme o to, aby praktické riešenia išli ruka v ruke s bohatstvom dizajnu, prispôsobené rôznym požiadavkám. V našej ponuke nájdete okná v 3 rôznych tvaroch (SX: klasický rovný tvar, RX: originálny zaoblený tvar, CX: neobvyklý konkávny tvar), a vo viac ako 20 rôznych farbách.
 
Okná, to je investícia na dlhé roky. Sme si istí vysokou kvalitou a životnosťou našich výrobkov. Poskytujeme najdlhšiu na trhu, až 10 ročnú záruku.
 
Potreby a finančné možnosti zákazníkov sú rôzne. Chápeme to! V našej ponuke sa našli modely pre každého:. Rozdiel medzi jednotlivými kategóriami sa týka tak cien okien, ako aj výrobného štandardu.