BALTERIO - LAMINÁTOVÁ PODLAHA BELGICKEJ VÝROBY

Balterio, divízia firmy Spanolux N.V., je jeden z najrýchlejšie rastúcich výrobcov laminátových podláh vo svete. Jedna z najmodernejších, plne automatizovaných produkcií vo Vielsalme – v srdci Belgických Ardén – zaručuje excelentný pomer cena/kvalita. Takmer 100%-ná robotizácia vo výrobe a v sklade zaručuje viac ako flexibilný servis. Laminátové podlahy Balterio sa predávajú vo viac ako 55 krajinách; export Ročná produkcia laminátových podláh je cca 20 miliónov m2. Celý proces výroby od HDF až po konečné frézovanie kliku prebieha v jednom výrobnom komplexe, ktorý patrí medzi najmodernejšie v Európe. Laminátová podlaha je v súčasnosti veľmi žiadanou komoditou. Je cenovo prístupná, výborne imituje drevené podlahy, má farebnú stálosť, vysokú životnosť a montuje sa rýchlo (bez lepenia). Laminátová podlaha je hygienická, pretože špina a baktérie sa dajú jednoducho, ale hlavne úplne odstrániť. Je to zásadná výhoda v boji proti alergiám! uje sa 97,5% z celkovej výroby.Laminátové podlahy Krono Original® – pre vytvorenie štýlového prostredia

Vstúpte do inšpirujúceho sveta laminátových podláh Krono Original®: Laminátové podlahy všetkých farieb a foriem , v optike kameňa alebo pravého dreva . Ako líder svetového trhu neustále vyvíjame nové produkty , ktoré presviedčajú trendovým dizajnom, kvalitou značky ako aj jedinečným pomerom ceny a úžitkovosti.

Pekná podlaha je základom pre vytvorenie pekného domova. Krása stále pritiahne oči pozorovateľov, preto ponúkame rozmanitý a rozsiahly výber laminátových podláh – od ušľachtilého vzhľadu dreva , cez osobité dizajny až po štýlový vzhľad „popísaných“ lamiel.

Laminátová podlaha sa musí prispôsobiť vášmu životnému štýlu a nie naopak

Domov je miesto kam sa vraciame, je to miesto stretnutia sa s priateľmi či rodinou, niekedy aj privátny klub, kde oslavujeme, tancujeme a smejeme sa . Predpokladom je podlaha , ktorá to všetko umožní a ktorá disponuje zvlášť komfortnými vlastnosťami.
FASCINUJÚCE POVRCHY – PRIRODZENOSŤ, KTORÚ VIDIEŤ A CÍTIŤ

Pomocou modernej techniky spracovania pôsobia povrchy laminátovej podlahy EGGER zvláštne autenticky. Od kartáčovanej štruktúry dosiek cez špeciálny vzhľad keramických dlaždíc až po matné povrchy v štýle olejovanej drevenej podlahy. Každý dekor je dodávaný s dokonale zladeným povrchom.