Posuvné

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau alebo Schüco, bohatý výber 5 a 6-komorových

systémov so zvýšenou šírkou – zaručujúci zvýšenú energoúsporu a tuhosť konštrukcie ako aj možnosť použitia špeciálneho štandardukovania, ideálneho pre klasické, ako aj energoúsporné jedno a viac rodinné stavebníctvo.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Siegenia-Aubi s funkčným štandardom vybavenia: špeciálne kovanie PSK – zaručujúce možnosť vyhotovenia veľkých a ťažkých konštrukcií, ktoré je možné ľahko a jednoducho presúvať a vyklápať

vo verzii:
základnej (bez funkcie núteného ovládania),

automatickej (s funkciou núteného ovládania),
  moderná technológia základného alebo automatického kovania
umožňujúca výber vhodnej veľkosti dverí, aj tých, ktoré majú veľké
a ťažké krídla (až do 200 kg); hríbové čapy zo špeciálne kalenej ocele v každom rohu – chránia neuralgické miesta dverí pred vlámaním (foto č. 2).

3.Kľučka

Dokonale profilovaná štíhla kľučka – zaručuje minimálne vynaložené úsilie a komfort pri presúvaní aj tých najťažších dverí (foto č. 1).

4.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie


5.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

6.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt- zaručujúceho

vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

7.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb

8.Parametre

Dokonalý koeficient Ud = 0,75 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K pre model ENERGO+.

9.Záruka

Dvere biele a farebné: 3 roky.

Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!
Podmienky v súlade so záručným listom

10.Unikátne vlastnosti

funkcia PSK umožňujúca posúvanie a sklápanie dverí, spojená s pohodlnou obsluhou – optimálne riešenie prechodu do záhrady alebo na terasu (foto č. 3); veľká sklenená plocha – zaručuje viac svetla a efektívne využitie slnečného žiarenia, potrebného k vyhriatiu miestnosti; rôzne varianty posúvanie krídel – umožňujú vyhotovenie dverí prispôsobených individuálne do interiéru a podľa požiadavky zákazníka.