Roleta Comfort

1.Systém

Systém nadokenných roliet PVC – zaručuje ochranu pred vlámaním, chladom, hlukom, nadmerným slnečným žiarením a zvedavými pohľadmi, pre stavby už postavené, ale aj pre tie novo stavané.

2.Skrinka

Skrinka s výškou 165 mm alebo 205 mm s revíznou klapkou pre servisné účely – zaručuje novátorský a celistvý vzhľad s fasádou stavby, vďaka možnosti zástavby garantuje komfort užívania na dlhé roky.

3.Pancier

Pancier s vyplnením polyuretánovou penou, ktorý tvorí medzi roletou a oknom „vzduchový vankúš“, zaručuje dodatočnú úsporu energie, ale aj ochranu pred vetrom, hlukom a horúcim slnkom počas slnečných dní (efekt dvojitej steny). Vhodná konštrukcia panciera zaručuje jeho pohodlný a tichý chod počas navíjania/zvíjania, hliníková stavba a špeciálny lakovaný povlak garantuje jeho trvanlivosť a nemennosť farieb na dlhé roky.

4.Sieťkky proti hmyzu

Možnosť montáže integrovanej sieťky proti hmyzu (skrinka 205 mm) s brzdou spomaľujúcou navíjanie, zabezpečujúcou pred náhlym zvinutím sieťky – zaručuje skutočnú ochranu pred hmyzom počas otvoreného okna.

5.Ovládanie

Pohodlná obsluha vďaka rôznym systémom pohonu: ručný: popruh alebo kľučka; elektrický káblový: motor s tradičným vypínačom – zaručuje ľahké zdvíhanie a spúšťanie aj veľmi ťažkých roliet; elektrický káblový: motor s individuálnym časovým programátorom - zaručuje automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase, alebo počas neprítomnosti v dome; rádiový: motor s integrovaným rádiovým prijímačom s unikátnou frekvenciou 868 MHz – umožňuje komfortnú a jednoduchú obsluhu pomocou pilota, ako aj automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase (foto č. 3).

6.Druh zabudovania

Stavba a vlastnosti skrinky umožňujú zabudovanie zvonka alebo zvnútra, adaptujúc rolety pre individuálne potreby (foto č. 1).

7.Parametre

Jedinečný koeficient Uf do 0,69 W/m2K

8.Záruka

Rolety biele a farebné: 3 roky.
Podmienky v súlade so záručným listom.

9.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Farebné verzie: fóliované jednostranne a obojstranne podľa palety farieb. Pancier rolety lakovaný v mnohých farbách RAL.

10.Unikátne vlastnosti

vysoká tuhosť profilov – účinne bráni ovisnutiu roletovej skrinky a zaručuje komfortnú funkčnosť po dlhé roky;revízna klapka s pohodlným uchopením – zaručuje pohodlný prístup do vnútra skrinky počas údržby; možnosť zamontovania montážnych kotvíc – zaručujúcich trvalú a stabilnú montáž rolety a okna (foto č. 2); systém umožňujúci rozdelenie sieťky proti hmyzu – zaručujúci individuálne spúšťanie a zdvíhanie sieťky v každej z okenných častí