Roleta Maxthermt

1.Systém

Nemecký systém značky ALUKON, vonkajšia podomietková hliníková roleta pre montáž pred okno alebo dvere do vopred pripraveného prekladu alebo na fasáde (požadovaná zástavba) – zaručuje ochranu pred chladom, vlámaním, nepríjemným hlukom, nadmerným slnečným žiarením a zvedavými pohľadmi, pre novú výstavbu.

2.Skrinka

Skrinka s výškou 138 mm a 165 mm s revíznou klapkou v šikmej forme pre servisné účely - možnosť zabudovania poskytuje moderný a jednotný vzhľad s fasádou stavby, zaručuje komfort užívania na dlhé roky (foto č. 3).

3.Pancier

Pancier s vyplnením polyuretánovou penou, ktorý tvorí medzi roletou a oknom „vzduchový vankúš“, zaručuje dodatočnú úsporu energie, ale aj ochranu pred vetrom, hlukom a horúcim slnkom počas slnečných dní (efekt dvojitej steny). Vhodná konštrukcia panciera zaručuje jeho pohodlný a tichý chod počas navíjania/zvíjania, hliníková stavba a špeciálny lakovaný povlak garantuje jeho trvanlivosť a nemennosť farieb na dlhé roky (foto č. 2).

4.Sieťky proti hmyzu

Možnosť montáže integrovanej sieťky proti hmyzu (skrinka 205 mm) s brzdou spomaľujúcou navíjanie, zabezpečujúcou pre náhlym zvinutím sieťky – zaručuje skutočnú ochranu pred hmyzom počas otvoreného okna.

5.Ovládanie

Pohodlná obsluha vďaka rôznym systémom pohonu: ručný: popruh alebo kľučka; elektrický káblový: motor s tradičným vypínačom – zaručuje ľahké zdvíhanie a spúšťanie, aj veľmi ťažkých roliet; elektrický káblový: motor s individuálnym časovým programátorom - zaručuje automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase alebo počas neprítomnosti v dome;  rádiový: motor s integrovaným rádiovým prijímačom s unikátnoufrekvenciou 868 MHz – umožňuje komfortnú a jednoduchú obsluhu pomocou pilota, ako aj automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase.


6.Druh zabudovania

Stavba a vlastnosti podoomietkovej skrinky umožňujú jej úplné zabudovanie (poza revíznu klapku), vo vopred pripravenom preklade alebo na fasáde (požadované zabudovanie), adaptujúc roletu pre individuálne potreby (foto č. 1).

7.Parametre

Veľmi dobrý koeficient Uf do 0,69 W/m2K.

8.Záruka

Rolety biele a farebné: 3 roky.
Podmienky v súlade so záručným listom

9.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Farebné verzie: fóliované jednostranne a obojstranne podľa palety farieb. Pancier rolety lakovaný v mnohých farbách RAL.

10.Unikátne vlastnosti

montáž rolety od vonkajšej strany – eliminuje straty vyhrievacej energie a zvyšuje ochranu pred hlukom vďaka tomu, že skrinka je položená poza plochu okna, čo vylučuje vznik eventuálnych tepelných mostov; špeciálne vybraný a lakovaný hliník použitý ku konštrukcii roletovej skrinky – zaručuje vysokú stabilitu konštrukcie aj pri veľkej šírke rolety a charakterizuje sa veľkou odolnosťou proti korózii a poveternostnými vplyvmi, zaručujúc nezmenený vzhľad po dlhé roky