Terasové

1.Profil

Nemecký systém značky Rehau alebo Schüco, bohatý výber 5 a 6-komorových systémov so zvýšenou šírkou – zaručujúci zvýšenú energoúsporu a tuhosť konštrukcie, ako aj možnosť použitia špeciálneho štandardu kovania, ideálneho pre klasické, ako aj energoúsporné jedno a viacrodinné stavebníctvo.

2.Kovanie

Nemecké kovanie Roto z funkčným štandardom vybavenia: závora s poistkami proti vypáčeniu a zámkom na kľúč, blokujúcim kľučkuzaručuje pohodlnú obsluhu a vysoký stupeň bezpečnosti; špeciálne navrhnuté pánty vyhotovené s nemeckou precíznosťou a pozornosťou k detailu – vyznačujúce sa možnosťou širokého nastavenia, poskytujú maximálny komfort a jednoduchosť použitia (foto č. 1).

3.Prah

Hliníkový (nízky alebo vysoký) s prerušeným tepelným mostom - uľahčuje prechod cez dvere a zaručuje ochranu pred stratou tepla (foto č. 2).

4.Kľučka

Špeciálna kľučka z obidvoch strán dverí – zaručuje pohodlnú obsluhu dverí ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej strany.

5.Tesnenie

Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie.

6.Rámik

Patentovaný rámik zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

7.Sklo

Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt- zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.

8.Farebné prevedenie

Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb.

9.Parametre

Veľmi dobrý koeficient Ud = 0,84 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K pre model ENERGO+.

10.Záruka

Dvere biele a farebné: 3 roky.
Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov!

Podmienky v súlade so záručným listom .

11.Unikátne vlastnosti

spojenie klasických balkónových dverí s komfortom a funkciou bezbariérového prechodu – optimálne riešenie ako východ do záhrady alebo na terasu; kľučka s patentnou vložkou – umožňuje pohodlnú obsluhu a zatváranie dverí na kľúč (foto č. 3); rôzne smery otvárania – dávajú možnosť výberu otvárania dverí navonok alebo dovnútra interiéru.